HomeContactenlijst

Voorzitter: Ronald Maarsseveen

voorzitter@handbalvereniginglelystad.nl

Secretaris: Manon van ’t Wout

secretaris@handbalvereniginglelystad.nl

Penningmeester: Mandy Heere

penningmeester@handbalvereniginglelystad.nl

Wedstrijdzaken: Yvonne Arnoldt

wedstrijdzaken@handbalvereniginglelystad.nl

Verenigingszaken: Kevin de Block

verenigingszaken@handbalvereniginglelystad.nl

Bel ons: 06 23792423

Website NHV:

https://www.handbal.nl

Kledingcommissie

kledingcommissie@handbalvereniginglelystad.nl

Ontspanningscommissie

ontspanningscommissie@handbalvereniginglelystad.nl

Sponsorcommissie

sponsorcommissie@handbalvereniginglelystad.nl

Toernooicommissie

toernooicommissie@handbalvereniginglelystad.nl

Kampcommissie

kampcommissie@handbalvereniginglelystad.nl

Technische Commissie:

Contact verloopt via ‘voorzitter’ of via  ‘ verenigingszaken ‘.

Scheidsrechterscommissie

Contact verloopt via ‘wedstrijdzaken’.

WIL JE LID WORDEN VAN ONZE HANDBAL CLUB?

MAAK KENNIS MET HVL